Portal informacyjno-historyczny

Magdalena Ogórek zapytała izraelskiego dziennikarza o jego historię. Jego reakcja mówi wszystko. Ale broni się w izraelskich mediach, gdzie nazywa matkę ,,cudownym dzieckiem”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Magdalena Ogórek pytała Ronena Bergmana (dziennikarz, który zadał pytanie premierowi w Monachium) o nieścisłości w jego rodzinnej historii, którą przytoczył na konferencjo prasowej. Jak zareagował? Ogórek poinformowała na Twitterze, że… została zablokowana.

Szanowni Państwo, Pan Ronen Bergman „odpowiedział” mi na moje grzeczne pytanie o losy jego Mamy. Chciałam uściślić kwestie, które Pan Ronen podaje, a które niestety rozmijają się z historyczną rzeczywistością. Jak widać, jest z tym pewien kłopot

Tymczasem pyta nie tylko Ogórek. Internautka z Izraela zadała to samo pytanie dziennikarzowi – zwracając się do niego hebrajsku, żeby nie miał problemów z odpowiedzią.

Pytania się mnożą…

Również po hebrajsku:

Tymczasem Bergman starał się wytłumaczyć słowa na portalu Ynetnews.

Wiedzieliśmy bardzo mało. Mama była bardzo skromną osobą, ale nieliczni krewni, którzy przeżyli, mówili, że była uznawana za cudowne dziecko w bardzo młodym wieku. Będąc w przedszkolu, już otrzymała specjalną nagrodę od polskiego ministra edukacji za ,,dobry język polski”, ale na tym historia się kończyła. Krewni nie chcieli mówić nic więcej, a mama zachowywała milczenie. – Pewnego dnia powiem Ci więcej – mówiła mi i moim siostrom

– napisał. Ocenę wiarygodności historii pozostawiamy do osądu naszym czytelnikom.

(13437)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. prawdomówny jak każdy żyd … 900 lat doświadczeń z tym „narodem wybranym” i dalej nasi naiwnie wierzą ze dla nich prawdomówność i honor to cnoty…. jak sze zyd, jeden z dhugim nie oshukal, to geszeft sze marny wyshedl, jak ne ma geszeft to jak sze zyd w rzyciu pohadzi??

  2. Kłamliwy i wredny naród. Jak można oskarżać polski naród o udział w holocauście ??? Naród, który z narażeniem życia ratował Żydów ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę