Kim są znani członkowie Obywateli RP. Gazeta prezentuje szokujące wyniki śledztwa. ,,Ojciec w Armii Czerwonej, matka w stalinowskim MBP…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Protestujący Obywatele RP są często prześmiewczo nazywani przez przeciwników Ubywatelami. Ma to wskazywać na ich związki z systemem komunistycznym. Teraz pod lupę wzięła to ,,Gazeta Polska”. Oto wyniki jej dziennikarskiego śledztwa.

Trwało wiele miesięcy, a jego wyniki są, jak wskazuje samo pismo, ,,szokujące”. Ojciec działaczki Lalki Podobińskiej, także aktywnej w kręgach LGBT, był w Armii Czerwonej i KBW, a matka w stalinowskim Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego. Sama Podobińska była szefową biura posłanki Twojego Ruchu Anny Grodzkiej.

Z kolei inny demonstrujący ppłk Wacław Pruszyński, był, jak podaje ,,GP”, funkcjonariuszem wywiadu SB o ps. Arens i Oron, a jego żona pracowała w gabinecie Czesława Kiszczaka.

Inne przykłady? ,,GP” informuje:

matka Agnieszki Czeredereckiej też pracowała w MSW i uczyła esbeków w szkole imienia Dzierżyńskiego.

,,GP” przypomina słowa innej demonstrantki Elżbiety Podleśnej, która krzyczała: ,,Za chwilę stracimy wszystko. Teraz właśnie tracimy sądy”. Mówiła także:

Mój ojciec był sędzią w czasach komuny. I codziennie pękało mu serce, jak musiał iść do roboty. Aż umarł, mając 50 lat. Teraz ja idę do pięćdziesiątki i stanę po tej samej stronie, po której stał mój stary

Wymieniony zostaje również dziennikarz i dyplomata Krzysztof W. Kasprzyk, współzałożyciel KOD-u, były konsul generalny RP w Vancouver, Los Angeles i Nowym Jorku.

Już na studiach powierzono mu funkcje członka komisji propagandy Komitetu Uczelnianego AGH, a później sekretarza grupy partyjnej

– przypomina ,,GP”.

Gazeta podkreśla, że pewna grupa manifestantów pojawia się niezależnie od tego, jakai jest powód protestu: ,,wolne sądy”, kontrmiesięcznica, aborcja – ważne, że to protest przeciwko PiS-owi. Oprócz wymienionych powyżej mniej znanych postaci są także działający w PZPR płk LWP Adam Mazguła, znany z wychwalania Stanu Wojennego, czy były żołnierz WSI Tadeusz Korblin – przypomina ,,GP”.

(3303)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.