Rosjanie trzymali te materiały w tajemnicy? Dziennikarze dotarli do nieznanych wcześniej nagrań po katastrofie smoleńskiej. Kamerzysta dotarł tam, gdzie inni nie mogli…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dopiero po 7 latach od katastrofy smoleńskiej te nagrania ujrzały światło dzienne. Widać na nich m.in. jak rosyjscy wojskowi pracowali na miejscu tragedii tuż po rozbiciu się samolotu z polską parą prezydencką na pokładzie oraz co robili polscy prokuratorzy po przybyciu na miejsce.

Do materiałów nagranych przez Rosjan dotarli reporterzy Radia ZET. Film trwa ponad godzinę, a operator mógł z kamerą dotrzeć do miejsc, które tuż po katastrofie szybko zostały zamknięte dla przedstawicieli chociażby polskich mediów.

Operator, który najprawdopodobniej działał na zlecenie komitetu śledczego Rosji, filmuje bardzo dużo szczegółów. Nie wiadomo, kto i do czego wykorzystał ten film, ani czy widziały go wcześniej polskie służby. Całkiem jednak możliwe, że materiał nie został przekazany stronie polskiej, a Rosjanie przez lata trzymali go w tajemnicy i sami także na jego podstawie badali sprawę katastrofy smoleńskiej.

Zdjęcia i wideo można zobaczyć na radiozet.pl

(9856)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.