Portal informacyjno-historyczny

Islamski duchowny usprawiedliwia straszne czyny imigrantów wobec dzieci. „To część naszej kultury”

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Islamscy przywódcy duchowi są w stanie usprawiedliwić chyba każdy czyn. Okazuje się, że dopuszczalne są nawet gwałty na dzieciach…

Imam Abu Ismail Bilal zasłynął już kilkukrotnie. Nawoływał m.in. do zabijania przedstawicieli innej wiary, cudzołożników i każdego wroga islamu.

Mieszkający w Danii duchowny usprawiedliwia wszystko kulturą islamu. Także gwałty na dzieciach. To właśnie Abu Ismail Bilal bronił imigrantów, którzy po przybyciu do Danii zgwałcili dziecko.

To część kultury islamskiej

– powiedział imam, tłumacząc, że w „Koranie” nie ma zapisów, które ograniczają kontakty seksualne z dziećmi.

Według islamskiego duchownego nie ma więc przeciwwskazań do tego, by współżyć z dziećmi. Wiek też nie jest w żaden sposób określony. Przykładowo w Iranie legalne jest już wydawanie za mąż 9-letnich dziewczynek. I to za dużo starszych mężczyzn. To też część islamskiej kultury…

(4527)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę