Przyjęli uchodźców otwartymi rękami. Szybko pożałowali swojej decyzji. Imigranci sterroryzowali francuskie miasteczko [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Władze Alfortville już chyba zmieniły zdanie w sprawie przyjmowania imigrantów. Wystarczyło, że tłum uchodźców pojawił się pod ratuszem.

Urzędnicy Alfortville nie widzieli żadnych przeszkód, by przyjąć do swojego miasta uchodźców. Nie spodziewali się, że przybysze tak szybko zmienią oblicze liczącego niespełna 40 tysięcy mieszkańców spokojnego miasteczka leżącego nad Sekwaną.

Gdy około 200 nielegalnych imigrantów z Afryki zaczęło okupowanie miejskiego ratusza, rajcom Alfortville musiały zrzednąć miny. Do rozgonienia domagających się zmian w prawie imigracyjnym Francji i prawa pobytu uchodźców została wezwana policja.

Funkcjonariusz po pojawieniu się na miejscu szybko sięgnęli po gaz łzawiący, by opanować sytuację i zapewnić sobie dostęp do budynku ratusza. Rannych zostało 14 osób.

Sytuacja, do której doszło w Alfortville to kolejny przykład, gdy imigranci szybko po trafieniu do Europy, domagają się wielkich praw i starają się to wymusić agresją nawet wobec życzliwych im osób.

W Austrii uchodźcy przeszkadzały jasełka. Postanowił nawrócić występujące dzieci na islam… [WIDEO]

W Szwecji chłopiec został zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Ale nie zostaną deportowani. Tłumaczenie sądu mówi wiele o dzisiejszej Szwecji

(5224)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.