W Szwecji chłopiec został zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Ale nie zostaną deportowani. Tłumaczenie sądu mówi wiele o dzisiejszej Szwecji

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Szwecji pięciu nastolatków z Afganistanu zostało skazanych za udział w gwałcie zbiorowym. Ich ofiarą padł chłopiec. Ale żaden ze skazanych nie zostanie deportowany, ponieważ ich ojczyzna jest ,,zbyt niebezpieczna”.

Chłopiec miał poniżej 15 lat. Cała sytuacja była filmowana przez agresorów. Do zdarzenia doszło na terenie miasta Uppsala.

Najpierw chłopiec został pobity, a później zaciągnięty w zarośla pod groźbą użycia noża. Cała sytuacja trwała ponad godzinę. Wszystkie te fakty zostały udowodnione podczas procesu.

Prokuratorzy żądali wydalenia nastolatków ze Szwecji, ale sąd nie przychylił się do tego ze względu na ich wiek oraz niebezpieczeństwa, jakie mogliby napotkać w ojczyźnie. Sąd stwierdził, że mogliby ucierpieć na skutek niskiego poziomu bezpieczeństwa w Afganistanie.

Czterech skazanych otrzymało 15-miesięczną karę więzienia, piąty 13 miesięcy. Co ciekawe, jeden z nich sfilmował całe zdarzenia i umieścił w serwisie społecznościowym. Mimo to zaprzeczali przed sądem, a jeden stwierdził, że był nieobecny w tym miejscu. Dwóch mówiło, że nie pamięta, co robiło w tamtym czasie.

Ich ofiara również pochodzi z Afganistanu. Wszyscy przybyli do Szwecji jako nieletni uchodźcy.

(17257)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. A qurwa jak te nieletnie gnoje zostaną w Szwecji to Szwecja jako ojczyzna będzie bezpieczna dla nastoletnich Szwedów? Wyjebac na zbity pysk, oczyścić tę europejską stajnie Augiasza z muzułmańskiego gówna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.