Portal informacyjno-historyczny

Przestroga dla innych. Oto co spotkało gwałciciela w polskim więzieniu

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

19-letni Kamil K. zgwałcił 22-letnią dziewczynę. Został skazany na karę więzienia, ale prawdziwa kara spotkała go za kratkami. Został brutalnie pobity przez współwięźniów.

W Polsce wciąż głośno o sprawie brutalnie zgwałconej Polce we włoskim Rimini. Imigranci nie zostali schwytani, tymczasem w Polsce doszło do następującej sytuacji.

Jak informuje ,,Super Express”, Kamil K. trafił do rzeszowskiego aresztu śledczego po tym, sąd uznał, że zgromadził wystarczające dowody, iż mężczyzna pobił i zgwałcił dziewczynę podczas juwenaliów. Trafił do celi, gdzie współwięźniowie wiedzieli, za co został skazany.

Badający go przed przesłuchaniem lekarz stwierdził, że gwałciciel był pokiereszowany, miał świeże rany odbytu, a na plecach wycięty ostrym narzędziem napis „gwałciciel”. Wszystko wskazuje na to, że to ,,zasługa” współwięźniów.

Kpt. Maciej Słysz, rzecznik rzeszowskiego zakładu karnego, tłumaczy, że sprawa jest badana. Dodał też, że ,,każdy osadzony już w pierwszym dniu pobytu w więzieniu jest informowany o możliwości zetknięcia się z zachowaniami charakterystycznymi dla środowisk przestępczych i ma obowiązek zgłaszania przełożonym wszelkich zachowań zagrażających jego bezpieczeństwu”.

(10959)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę