fot. media społecznościowe

Mocne słowa ,,klawisza” na temat przeszłości i przyszłości Stefana W. w więzieniu. ,,Miałem tego nie robić, ale nie mogę się oprzeć…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na profilu „Służba Więzienna Okiem Klawisza” pojawił się wpis pracownika służby więziennej, który zabrał głos na temat Stefana W. (to on zamordował Pawła Adamowicza). Wpis, który stał się niezwykle popularny wśród internautów, rzuca światło na temat przeszłości i możliwej przyszłości mordercy.

Miałem tego nie robić, ale nie mogę się oprzeć

– zaznacza na początku i pisze o Stefanie W.:

Przykład pana „Stefana”, tak PANA bo tak będziemy się do niego zwracać przez najbliższe pare lat MY funkcjonariusze SW. PAN Stefan przeleżał w pudle 5 lat, nauczyliśmy go być roszczeniowym i aroganckim i pokazaliśmy jaki jest bezkarny. Zapewniliśmy mu 5 lat jedzenia, dachu nad głową oraz opieki medycznej. „KARĘ” którą odbywał w którymś z ZK można porównać, robiłem to już niejednokrotnie, do wczasów w Ciechocinku. Kara bezwzględnego pozbawienia wolności w przypadku osób takich jak PAN Stefan często jest tylko etapem w życiu, jeśli poruszał się On wcześniej w podobnym otoczeniu to świetnie sobie tam dał radę – śmiem twierdzić że nawet mogło mu się to podobać. Mógł utrzymywać kontakt z ludźmi jego pokroju, jego upodobań, z którymi miał wspólne tematy i doskonale się rozumiał. Na przeszkodzie do bycia w pełni szczęśliwym brakowało tylko „wolności” takiej naszej codziennej. Trochę poćwiczył trochę przyćpał ogólnie 5 lat j*bło. W głowie ciągle siedział mu żal za to że siedzi, że ktoś go wsypał czy przybił mu więcej niż sam sobie wyliczył analizując i planując te napady (wg mnie kara zbyt niska, ale to nie klawisz decyduje tylko sędzia). Po tym co od**bał również śmiem twierdzić że w pudle były z nim problemy – może nawet zaatakował jakiegoś funkcjonariusza podczas odsiadki ( ale to tylko przypuszczenia ) ponieważ czuł cały czas że wg niego został niesprawiedliwie osądzony

– opisuje i przechodzi do momentu, kiedy późniejszy morderca opuścił więzienie:

Wyskoczył na wolność dostał z funduszu postpenitencjarnego nowe ciuchy, może parę złotych na bilet – a może nawet miał zapełnioną całą żelazną. Wyszedł zobaczył że 5 lat to w h*j czasu ciężko mu się teraz odnaleźć (skok technologii, zmiany w przepisach, zmiany w całym życiu) w pudle nikt mu nie powiedział że będzie MUSIAŁ coś zrobić, bo przez 5 lat jedyne, co musiał, to rano i wieczorem przy apelu stać w zielonym ubraniu i podkreślam NIC WIĘCEJ. Zderzył się z rzeczywistością nie potrafił w niej odnaleźć i postanowił wymierzyć karę za swój nieudany start. Pewnie pisał o jakieś wokandy, przerwy w karze na wszystko była blacha bo nie dał się „zresocjalizować”, wyszedł, jedyne, co nauczyło go więzienie to, że musi być stanowczy i brutalny (słownie lub fizycznie), by coś uzyskać. W tym pustym dzbanie skleił wszystko w całość, a efekt widać było wczoraj od godziny 20:00 na każdym kanale informacyjnym.

Pracownik Służby Więziennej kończy takim oto wnioskiem:

Na początku napisałem, że nie będe nikogo obwiniał, tutaj obwiniłem PANA Stefana. Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Pan Stefan wjedzie na puche z fejmem doj**anym na maxa – w oczach innych złodziei będzie już kimś.. Stefan przeleży kolejne parę lat za pieniądze moje, twoje, a także Pana Adamowicza. Wyjdzie…

(99816)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Takich cweli od razu powinni skazywac na dożywocie w obozach pracy, a nie leżeć pałą do góry. Nie kara śmierci, bol i cierpienie aż odpokutuje

  2. Kilof do ręki kula u nogi i do roboty odpracowac karę zadość uczynienie dla rodziny itp. Strażnik broń i jak odali się na metr to kula i tyle….

  3. A ja sobie przypominam pewne przesłuchanie ,na pewnej komisji , gdzie przepytywana była pewna osoba która w jawny sposób dawała nam do zrozumienia gdzie ma wszystkich i co mu możemy zrobić . Takiej buty ,takiego chamstwa to się raczej nie spotyka ,ten świadek pluł nam w twarz i wtedy przemknęło mi przez myśl ” co czasem ta pycha cię nie wykończy bo komuś puszczą hamulce ,komuś odbije i będzie nieszczęście „. Dodam tylko że prorokiem nie jestem ale pamięć mi dopisuje , to tak odnośnie całej dyskusji wokół tej tragedii . Chcą uszanować pamięć to niech zamilkną bo prowokują tych z dobrą pamięcią .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.