Portal informacyjno-historyczny

Powstał „Obywatelski Zryw” – film o „walce o demokrację” w Polsce. Występują: Kijowski, Petru, Gasiuk-Pihowicz, Kidawa-Błońska… [trailer]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

31 sierpnia odbędzie się premierowy pokaz filmu „Obywatelski Zryw”, przypominający demonstracje przeciwko łamaniu prawa i walkę o praworządność prowadzoną przez opozycję w ostatnich miesiącach. Film jest dedykowany pamięci Bohaterów Sierpnia ’80 – informują media.

W zapowiedzi czytamy, że dokument został nakręcony w okresie grudzień 2015 – lipiec 2016 podczas manifestacji i demonstracji Komitetu Obrony Demokracji oraz partii opozycyjnych. O kulisach walki o Trybunał Konstytucyjny, momentach zwrotnych, intencjach zamachu na praworządność i trójpodział władzy mówią Kamila Gasiuk – Pihowicz, Małgorzata Kidawa – Błońska, Mateusz Kijowski, Barbara Nowacka, Ryszard Petru i Paweł Rabiej.

(1042)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tym filmie. Gdzie można go zobaczyć ? Kiedy będzie dostępny online (ponieważ nie mieszkam w Polsce). Serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę