Poważne ostrzeżenie Władimira Putina. ,,To technologia straszniejsza niż broń atomowa” [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Proklemowska strona internetowa Sputnik przywołała wypowiedź prezydenta Rosji. Władimir Putin mówił o technologii, która umożliwia tworzenie ludzi z zaplanowanymi cechami dzięki modyfikacjom genetycznym.

Putin wygłosił słowa podczas Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów. Jego zdaniem, niebawem ,,człowiek dostanie możliwość wchodzenia w kod genetyczny stworzony przez przyrodę albo jak mawiają ludzie wierzący, przez Boga”.

Człowiek może stworzyć ludzi z zaplanowanymi cechami

– podkreślił, mówiąc, że może być to nie tylko genialny muzyk czy matematyk, ale również żołnierz, który będzie mógł walczyć „bez strachu, współczucia czy żalu”.

Prezydent zaznaczył, że ,,ludzkość może wstąpić w trudny i odpowiedzialny etap swojego istnienia”.

To, o czym powiedziałem, może być straszniejsze od bomby atomowej. Czymkolwiek byśmy się nie zajmowali, nie możemy zapominać o moralności

– zakończył.

Nie zdradził, czy Federacja Rosyjska pracuje nad podobnymi projektami. Związek Sowiecki, do dziedzictwa którego Putin często nawiązuje, nie bał się najbardziej ryzykownych eksperymentów. Warto wspomnieć o profesorze profesor Ili Iwanowie, który próbował skrzyżować ludzi ze zwierzętami – hybryda miała mieć zdolności fizyczne małp oraz inteligencję człowieka. Badania były prowadzone przez OGPU (poprzednik NKWD).

Z kolei transplantolog Aleksander Bogdanow wykonywał eksperymenty z transfuzją krwi, co miało spowodować wydłużenie życia ludzi i poprawę zdrowotności. Utopijnym pomysłom kres położyła jego własna śmierć – uczony zmarł po dwunastej transfuzji.

(16958)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.