Posłowie Nowoczesnej ruszyli na spotkanie z uchodźcami. Scheuring-Wielgus: Nie chce przyjąć uchodźców? Nie powinien być ministrem [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Posłowie Nowoczesnej chcą pokazać swoją troskę w stosunku do uchodźców. Wczoraj Joanna Scheuring-Wielgus opublikowała post, w którym chwali się zapowiadanym spotkaniem z uchodźcami.

Posłanka ogłosiła, że wspólnie z innymi posłami udała się do Terespola, aby spotkać się z Czeczenami, którzy chcą przyjechać do Polski. Wraz z nią w podróż ruszyli Monika Rosa oraz Jerzy Meyszterowicz, również z Nowoczesnej.

– Już w drodze do Terespola. Jutro o 6:00, na granicy, spotykamy się z uchodźcami z Czeczenii, którzy chcą przyjechać do Polski

– napisała.

Post wywołał wiele komentarzy. Czytelnicy pisali:

Bardzo dobrze, że pani jedzie. Proszę wybić im z głowy przyjazd do niedemokratycznego państwa. Tu nie ma dla nich miejsca, tu je reżim.

To proszę im wytłumaczyć, że z punktu widzenia przepisów o uchodźcach, Białoruś jest państwem bezpiecznym i tam powinni prosić o azyl.

Scheuring-Wielgus znana jest ze swojego proimigranckiego stanowiska. Dla portalu wSensie.pl mówiła:

Jeżeli minister Błaszczak nie jest w stanie przyjąć 7 tysięcy uchodźców, to nie powinien być ministrem. W latach 90 przyjęliśmy około 70 tysięcy Czeczenów, muzułmanów i sobie z tym poradziliśmy

(8798)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.