Polski polityk zdemaskowany. Przewoził 11 tysięcy euro z Moskwy w… bokserkach. Byli współpracownicy są wściekli

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Mateusz Piskorski, w przeszłości polityk ,,Samoobrony”, a ostatnio przewodniczący ,,Zmiany”, w maju 2016 został zatrzymany pod zarzutem szpiegostwa na rzecz rosyjskiego wywiadu. Przychylne mu media broniły go, posuwając się do nazywania pierwszym więźniem politycznym PiS-u. Ale na jaw wychodzą niewygodne fakty.

Jak ujawnia serwis Rosyjska V kolumna w Polsce, już w 2015 roku Piskorski wpadł na Okęciu wracając z Moskwy: wiózł ze sobą 11 tysięcy euro i dostał karę 3200 złotych za przewóz dewiz bez zgłoszenia. Wcześniej wziął 2000 dolarów za protest pod Sejmem podczas wizyty prezydenta Poroszenki.

Wynika to z korespondencji Wojciecha Wojtulewicza, byłego współpracownika Piskorskiego, z ,,prowadzącym go białoruskim maklerem politycznym” Aleksandrem Usowskim, upublicznionej przez serwis.

„I taka ciekawostka teraz jak wracał z Moskwy na lotnisku Okęcie został poddany rewizji osobistej. Nie trudno się domyślić dlaczego i pod jaką jest obcinką :-). Po mojemu jak go rozebrali do bokserek to nie było mu do śmiechu! […] Wcześniej jak kiedyś wracał z Moskwy to wiózł z sobą 11 tys.€ i jak złapali go na granicy to dostał karę 3200 zł. Za przewóz dewiz bez zgłoszenia. Można wozić ale trzeba deklarować na granicy i mogą w pompę cmoknąć. A on nie zgłosił wwozu.”

– czytamy. Wcześniej napisał:

Słyszałem,że na dniach Mateusz ponownie jedzie do Moskwy.Chyba z kasą poszło coś nie tak! […] Właśnie otrzymałem informację, że Mateusz ślizgając się na mojej dupie dostał nie mniej jak 2 tys. $! […] Pamiętasz akcję którą organizowałem razem z Jackiem przeciw wizycie prosiaczenki? […] Ja za własne pieniądze drukowałem te karykatury wszystko sam organizowałem i jedynie Jacek [chodzi o Mędrzyckiego – red.] mi trochę pomógł ale flagi megafon sam nosiłem a on zainkasował na to 2 tys. $ z których wydrukował ulotki które miał rozrzucić w Sejmie w czasie przemowy a jedynie rozdał je przypadkowym przechodniom! […] Dowiedziałem się tego od człowieka który dostał 100 zł za zaprojektowanie ulotek.

Wojtulewicz jest wyraźnie rozżalony. Serwis wyjaśnia, że powód jest następujący:

Pozorne, czasem niezrozumiałe podziały między radykałami prokremlowskimi wynikają z tego, że konkurują o względy różnych mocodawców w Rosji, którzy także rywalizują ze sobą.

Tymczasem pieniądze Piskorskiego wywołały duże emocje w środowiskach prorosyjskich. Ludmiła Dobrzyniecka, szefowa „Komunistycznej Młodzieży Polski”, obecnie przebywa w Donbasie, gdzie walczy po stronie separatystów. W komentarzu wyraża głęboki żal, wynikający z tego, jak Piskorski wydatkował ,,kasę od ruskich”:

źródło: Wykop /Rosyjska V kolumna w Polsce

(23305)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.