Portal informacyjno-historyczny

MMA w zbrojach: polscy rycerze zwyciężyli Rosjan. Jeden z nich jest postrachem wszystkich [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przed wiekami polscy rycerze pokonali Krzyżaków na Polach Grunwaldu. Ostatnio po drugiej stronie stanęli… Rosjanie. I też dostali łupnia od polskich zbrojnych.

Polscy rycerze przygotowują się do zaplanowanych pod koniec maja Mistrzostw Świata federacji IMCF w Danii. W ramach treningów na gali Profesjonalnych Walk Rycerskich na grunwaldzkich polach potykali się z Rosjanami. I wygrali.

Pojedynki rozegrano na dystansie trzech rund. W formule Profesjonalnych Walk Rycerskich o zwycięstwie przesądza nie tylko liczba trafień bronią, ale także obalenia oraz agresja w walce, czyli kopnięcia, uderzenia rantem tarczy i pięścią. Wszystko wygląda trochę jak K1 czy MMA w zbrojach.

W polsko-rosyjskim starciu nasi reprezentanci wygrali 2:1. Na początek Grzegorz Krasowski uległ co prawda Artemowi Sawanowiczowi, ale potem Robert Szatecki pokonał Maksima Janiszewskij’ego, a jego brat Krzysztof zdemolował Władisława Morozowa, który w 3. rundzie poddał walkę.

Krzysztof Szatecki ma już ma koncie kilka efektowych wygranych. W 2016 roku na gali w Moskwie rozbił Maksima Płaksina. Nic dziwnego, że jego legenda na rycerkich ringach jest już wielka.

Swego czasu Chaos zrobił dziecko Apokalipsie. Tak narodził się On – Krzysztof Szatecki

– zapowiada polskiego rycerza Błazen Jajosz, wieloletni prezenter tego typu pojedynków.

To nie pierwsze spektakularne zwycięstwo Krzysztofa Szateckiego w ringu. Rok temu na gali WMFC w Moskwie pokonał Maksina Plaksina.

(6399)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę