Portal informacyjno-historyczny

,,Ratujecie i ubogacacie nasz kontynent”. Włoska gazeta dziękuje przybyszom z Afryki za… bakterie

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziennikarze włoskiej gazety „La Stampa” znaleźli wielki plus tego, że do Italii przybywają imigranci z Afryki. Dzięki uchodźcom bezpieczniejsi mają być… Europejczycy.

W artykule opublikowanym przez „La Stampa” wyrażono wdzięczność wobec imigrantów, którzy ubogacają Włochy, a nawet całą Europę,… nowymi szczepami bakterii. To nie żart: zdaniem dziennikarzy, dzięki temu zwiększa się zróżnicowanie biologiczne środowiska oraz ludzkich organizmów, co ma być być zbawienne i pozwolić uniknąć poważnych problemów.

Dochodzi do ubożenia. W organizmach ludzi jest coraz mniej odmian bakterii. Profesor wydziału biologicznego Uniwersytetu Florenckiego Duccio Cavalieri nie ukrywa, że procesy w branży spożywczej, np. sanityzacja czy stosowanie antybiotyków, doprowadzają z jednej strony do osłabienia licznych szkodliwych czynników, ale niszczą też te dobre. Jako przykład podaje probiotyki, które człowiek zaczął stosować, by uzupełnić te elementy, które kiedyś występowały w organizmach ludzi naturalnie

– czytamy w „La Stampa”.

Dla zilustrowania zamieszczono poniższą infografikę:

Według autorów artykułu Europejczycy są słabi, bo wyeliminowali wiele grzybów, bakterii i mikroorganizmów, ale przybywający z Afryki imigranci przywrócą równowagę i ubogacą Stary Kontynent. Inwazja milionów bakterii na Europę przez Włochy już trwa.

(3742)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę