Portal informacyjno-historyczny

Polska żywność podbiła Chiny. ,,To jest smaczne, zdrowe, dopasowane i pełnowartościowe” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polskie produkty po raz kolejny zachwyciły konsumentów na świecie. Zorganizowane w supermarkecie Wumart GEC w Pekinie Dni Polskiej Żywności przyciągnęły wielu gości ciekawych, jakie przysmaki oferuje nasz kraj. Chińczycy byli zachwyceni.

Podczas Dni Polskiej Żywności zatytułowanych ,,Polska Żywność na Jedwabnym Szlaku do Chin” goście mogli przekonać się o walorach polskich produktów – miodu, wody, płatków i deserów. Była okazja skosztować wszystkich przysmaków, a nawet poznać sekret polskiej szarlotki i… hot-dogów.

Najbardziej zorientowani w Polsce i uważający podczas pokazów mieli szansę na zdobycie nagród w konkursach – albumów o Polsce i koszy słodyczy.

Nie zabrakło także występów. Wydarzenie uświetnili studenci uczący się języka polskiego, którzy zaśpiewali m.in. popularną piosenkę biesiadną ,,Szła dzieweczka”.

Wydarzenie było dobrą okazją do promocji walorów turystycznych Polski. Na telebimie prezentowane były filmy prezentujące znane miejsca w Polsce, a na stoisku przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną rozdawano broszury i foldery

– czytamy na www.china.trade.gov.pl.

Chiny to największy azjatycki partner handlowy Polski. Bardzo ważny element tej wymiany stanowią produkty spożywcze. Dzięki takim wydarzeniom Chińczycy lepiej poznają żywność znad Wisły i coraz chętniej po nią sięgają.

 

(3278)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę