Portal informacyjno-historyczny

Polska firma zaczęła ekspansję na wschód. Ludzi ogarnęło szaleństwo. Szturmowali drzwi [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pojawieniu się żadnej polskiej firmy na Białorusi nie towarzyszyło takie poruszenie. Nic dziwnego, bowiem chodzi o coś, co dotyka ludzi na co dzień. O ubrania.

Polska spółka LPP ma pierwsze sklepy na Białorusi. W mińskiej galerii handlowej otworzono lokale marek Reserved, House i Cropp. Białorusinów, szczególnie tych młodych, ogarnęło szaleństwo. Dosłownie szturmowali drzwi do sklepów, by kupić wymarzone ubrania po atrakcyjnych cenach.

Nasze marki są znane Białorusinom od wielu lat. Dzięki otwarciu w Mińsku jego mieszkańcy nie będą już musieli podróżować do innych miejscowości na Litwie czy Polsce

– powiedział Grzegorz Jarocki ze spółki LPP.

Przedstawiciele spółki już zapowiedzieli, że to dopiero początek ekspansji ich marek na rynkach Europy Wschodniej i Środkowej. Jeszcze w tym roku ma ruszyć sprzedaż internetowa do Rosji i na Ukrainę. Planowane jest otwarcie sklepów w Serbii i w Kazachstanie. Marki Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay będą też obecne w Wielkiej Brytanii, gdzie spółka LPP otworzy sklep na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w Europie – londyńskiej Oxford Street.

(8138)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę