Nie zamierzają czekać na atak islamistów. Wymyślili specjalną metodę. Skuteczną? Po jej zastosowaniu muzułmaninowi grozi… piekło [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Teksas słynie z bezkompromisowego prawa. W największym – po Alasce – stanie USA nie zamierzają się patyczkować w walce z islamskim terrorem. Specjalnie powstające bojówki będą uzbrojone z specjalne naboje.

W Teksasie ludzie postanowili, że nie będą siedzieli z założonymi rękoma i postanowili być gotowi na walkę z islamem. Wiedzą, że stosowane przez Europejczyków metody typu zmiana zdjęcia profilowego na portalach społecznościowych i pisanie kredą po chodniku nie bardzo powstrzymują muzułmanów przed kolejnymi atakami. Wymyślili więc własny sposób.

Kolejny krok w dżihadzie to zabijanie jak największej ilości ludzi i zaplanowane z zimną krwią ataki. Nie zamierzamy czekać aż do tego dojdzie

– mówią członkowie teksańskich bojówek antyislamskich.

Nie ukrywają, że do wojny z islamistami przygotowali specjalne naboje. Są one maczane w świńskiej krwi. Według religii muzułmanie nie mogą mieć kontaktu z wieprzowiną w żadnej postaci, bo w innym przypadku pójdzie do piekła. Naboje to zabieg czysto psychologiczny, ale teksańscy antyislamiści wierzą, że będzie skuteczniej odstraszał niż posty na Facebooku.

(17374)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.