,,Pluję na polskich podludzi”, ,,A może niech ktoś ją zgwałci”. Po skandalicznych słowach Zandberga zwolenniczki aborcji poszły na całość. Mocna odpowiedź internautów

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dyskusje o aborcji wywołują ostre komentarze. Ale niektóre wypowiedzi, które pojawiły wczoraj w sieci wzbudziły powszechne oburzenie. Jedna ze zwolenniczek aborcji życzyła kobiecie bycia zgwałconą…

A może tak ktoś zgwałci tę przemądrzałą gówniarę, taki seks zbiorowy i niech urodzi dziecko ciężko chore

– pisała.

Na jej komentarz zareagowała internautka, która zapowiedziała, że poprosi o interwencję Ordo Iuris, fundacji mocno zaangażowanej w walkę z promocją aborcji.

To zresztą nie jedyna taka wypowiedź.

Wypowiedzi zwolenniczek aborcji komentowano:

Trudno wymagać, aby szeregowe zwolenniczki zachowywały się inaczej, kiedy przykład idzie z góry. Adrian Zandberg z partii Razem ostrzegał, że niebawem PiS może zmusić kobiety do ,,donoszenia płodu”. Tak zareagowano na jego słowa.

(13732)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Na szczescie, ta wrzeszczaca lewacka trzoda jest w naszej ojczyznie marginesem nie majacym na nic wplywu-pozostal swinski kwik.Dla takich komuszych mutantow jak Zandberg,to jedyna racjonalna forma odpowiedzi na jego belkot jest prewencyjny odstrzal sanitarny.Komiwojażerzy tego lewackiego myslenia powinni byc wszedzie tepieni jak wsciekle psy.

  2. Zbiorowy gwałt raczej przytrafi się wojującej feministce która prawie zawsze jest miłośniczną multikulti i kolorowych książąt orientu i obracania się wśród takich typów. A oni właśnie celuja w tego typu zachowaniach. Prawdopodobieństwo że po takim wyczynie płód bedzie uszkodzony jest tez wielkie bo ci owi księciowe są sami w więszkszości wynikami związków kazirodczych i małej wymiany genów jak to ma miejsce w owym Oriencie. Konserwatywnej Polce to raczej nie grozi , a napewno już ze strony zwykłego polskiego faceta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.