Starsza kobieta z Niemiec zdradza niewygodne fakty na temat masowej imigracji. Nagle wywiad zostaje przerwany przez muzułmańskich nastolatków, którzy wyśmiewają staruszkę [WIDEO]

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na profilu ,,This is Christian Europe” pojawiło się nagranie, na którym starsza kobieta opowiada o swoich kontaktach z uchodźcami i imigrantami. W pewnym momencie niespodziewanie wywiad zostaje zakłócony przez grupę młodych mężczyzn, którzy okazują się być muzułmanami z Albanii.

75-latka z Niemiec zdradza, że podróżując metrem siedziała koło młodego imigranta. Patrząc na ekran telefonu, z którego korzystał, zobaczyła, że ogląda… penisa. Kiedy zdał sobie sprawę, że zostało to dostrzeżone, spytał się, czy ,,to jest dobre”. Kobieta wstała i opuściła miejsce. Później zaczął krzyczeć:,,Fuck you”.

Kobieta twierdzi, że mieszka niedaleko ośrodka dla uchodźców i efektem jest, że w okolicy nastąpił nagły wzrost kradzieży. Dochodzi do kilku pod rząd włamań do tego samego domu. Policjanci tylko wzruszają ramionami. Jej koleżance ukradziono kilkukrotnie portfel. Kiedy kontynuuje, wywiad zostaje zakłócony przez młodych ludzi.

W momencie, gdy kobieta mówi, że islam jest nie do pogodzenia z islamem, chłopak przerywa jej, stara się dowiedzieć, co oznacza słowo ,,niezgodny” i dodaje, że przecież żyją w jednym kraju. Staruszka nie daje za wygraną. Twierdzi, że chrześcijanie są traktowani przez muzułmanów jako wrogowie, pyta, dlaczego są ścinani w krajach islamskich. Chłopak przerywa jej i mówi, że z jego punktu widzenia jako muzułmanina kobieta się myli.

– Nie wszyscy muzułmanie są źli

– twierdzi. Nie daje sobie wytłumaczyć, że chrześcijanie są mordowani. Twierdzi, że kobieta obraża muzułmanów i islam. Powołuje się na słowa Angeli Merkel, która obiecała przyjąć uchodźców.

Nastolatkowie do końca wywiadu przeszkadzają w wywiadzie, na koniec przyznają, że są Albańczykami.

(8250)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.