Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Twitter

Ostre komentarze dotyczące afery FOZZ. Telefon do TVN-u, który skonsternował prowadzących i wiele mówiący komentarz Rafała Ziemkiewicza (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W związku z ekstradycją Dariusza Przywieczerskiego do Polski niektórzy dziennikarze przypominają o pewnej symbolicznej koincydencji. Rafał Ziemkiewicz na antenie TVP przypomniał, kto jest kim w polskich mediach w świetle afery FOZZ.

Z kolei internauci przypominali jeden z telefonów do ,,Szkła kontaktowego”, sztandarowego programu TVN. Głos widzia, pana Jarosława, wyraźnie skonsternował prowadzących:

W mediach społecznościowych tak komentowano domniemane związki między obydwiema sprawami:

(15985)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. I nie ma co się dziwić,że antypolacy atakują Polaków-patriotów,uczciwych ludzi z których jawnie kpią!Oni dalej chcą czerpać zyski rękami i nogami,bez opamiętania. Skoro to nie ich pieniądze to zlikwidować i rozliczyć TYLKO KTO TO ZROBI?Polskie sądownictwo to bagno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę