Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

,,Jak parszywym trzeba być…”. Posłanka żąda kary dla Kingi Gajewskiej za wypowiedź ,,niegodną człowieka”. Poszło o o. Rydzyka i samochód od bezdomnego (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Walka polityczna trwa i obserwując zmagania posłów można wysnuć wniosek, że przestały obowiązywać jakiekolwiek zasady. Zdaniem Krystyny Pawłowicz, wpis Kingi Gajewskiej na Twitterze przekroczył granice dobrego smaku i złożyła pismo do Komisji Etyki Poselskiej.

Wpis Gajewskiej dotyczył duchownego Tadeusza Rydzyka.

Jak parszywym trzeba być, żeby po otrzymaniu od bezdomnego Maybacha powiedzieć cos takiego? #Piswziałmiliony a Rydzol mówi publicznie że mu mało [pisownia oryginalna – red.]

– napisała Gajewska w odpowiedzi na słowa, które padły podczas koncertu w amfiteatrze nad Wisłą przy Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.

My w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej pracujemy dla ojczyzny. Studiujący u nas muszą zapłacić. Czy to jest sprawiedliwe? Czesne nie jest duże, ale jest. Dlaczego na jakiś uniwersytet pieniądze daje rząd

– powiedział o. Rydzyk.

Jak oceniła wpis Pawłowicz?

,,Skrajnie obelżywy niegodny posła RP, kobiety i człowieka”

– czytamy w piśmie.

Określenie duchownego ‚”parszywym”, obelżywe nazwanie go „Rydzolem”, powielanie kłamstwo o „otrzymywaniu od bezdomnego Maybacha” po raz kolejny pokazują publiczną agresję poseł Kingi Gajewskiej”

– napisała posłanka PiS.

Niektórych zainteresowały jednak słowa Gajewskiej na temat samochodu od bezdomnego. Na nagraniu, które krąży w sieci, duchowny mówi:

Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety zmarł.

Okazuje się, że nagranie zostało wycięte i zabrakło innej informacji. Zgodnie z relacją o. Rydzyka, mężczyzna wygrał 1 milion 350 tysięcy złotych w totolotka.

Sierota, wychowany przez ciocię. Codziennie różaniec był z Radiem Maryja. [Powiedział:] Wy robicie dobrą robotę, dlatego proszę bardzo. […] I tym samym często jak jadę tym samochodem, to mówię „Wieczne odpoczywanie” za niego

– powiedział.

Bezdomny oddał Tadeuszowi Rydzykowi samochód

Redemptorysta z Torunia stwierdził na antenie Telewizji Trwam, że posiada dwa samochody, bo oddał mu je… bezdomny.Więcej -> http://s.wp.pl/sbywqm1

Publiée par Wirtualna Polska sur Lundi 22 janvier 2018

(3942)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę