Portal informacyjno-historyczny

O wyborach w Szwecji zdecydowali… imigranci?! Mocny komentarz: ,,Zdesperowani socjaliści widząc, że przegrywają wybory, dogadali się z…”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niedawne wybory w Szwecji wywołały wiele emocji także w Polsce. Komentujący je muzyk Jerzy Grunwald jest zdania, że byliśmy świadkami realizacji czarnego scenariusza. Podkreśla, że migranci z prawem głosu zaważyli na wyborach w Szwecji.

Wygrana przez obłąkanych socjalistów oznacza dalszy proces islamizacji tego kraju, a którego społeczeństwo jest skazane na zagładę. To mocne słowa, ale taka jest prawda

– powiedział w rozmowie z wPolityce.pl, komentując zwycięstwo rządzącej Partii Robotniczej-Socjaldemokratów (S). Liczono, że drugie miejsce zajmie antyimigrancka Szwedzcy Demokraci (SD), która ostatecznie uplasowała się na trzeciej pozycji.

Na dwie godziny przed zamknięciem lokali wyborczych prowadziła partia Szwedzcy Demokraci. I są wiadomości z wiarygodnego źródła. Zdesperowani socjaliści widząc, że przegrywają wybory, dogadali się ze związkami muzułmańskimi, obiecując migrantom ze szwedzkim obywatelstwem i prawem do stałego pobytu apanaże w postaci zwiększenia świadczeń socjalnych i budowanie kolejnych meczetów

– twierdzi artysta, w przeszłości mieszkający w Szwecji. Osobiście uważa, że wybory zostały sfałszowane. Dodaje, że migracja Szwedów do Polski, podobnie jak samych imigrantów, którzy, mając szwedzkie paszporty, ,,są również w stanie zdestabilizować sytuację w Polsce. Zagrożenie idzie nie tylko z Zachodu, ale i z Północy”.

Uważa, że tak, jak Polacy wyjeżdżali do Szwecji w latach 80., tak teraz migracja może przebiegać w odwrotnym kierunku.

źródło: wPolityce.pl

(2542)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę