Portal informacyjno-historyczny

,,O tym nie dowiecie się z TVN”. Oto co zrobił Polak w Wielkiej Brytanii. Internauci: ,,Gdyby to zrobił muzułmanin, media mówiłyby o tym 24 h na dobę”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Angielski lokalny portal nazywa go ,,bohaterskim dobrym samarytaninem”. Jednak informacja nie okazała się na tyle istotna, aby polskie media ją podchwyciły.

68-latka właśnie wychodziła z Barclays Bank na Darwen Street w Blackburn, gdy dopadł do niej złodziej, który wyrwał jej kopertę z sumą 2,5 tys. funtów. Mężczyzna zaczął uciekać, kiedy ruszył za nim Polak. Dogonił go, wyrwał kopertę i oddać zszokowanej emerytce.

Zachowanie złodzieja mieszkańcy nazwali oburzającym. Z kolei policjant John Fryer nazwał Polaka bohaterem. Chwaliła go również Kate Hollern, posłanka do Izby Gmin.

– Nikomu nic się ni stało

– podała policja, informując, że sprawca napaści był biały.

 

Polscy internauci zwracali uwagę, że lokalne informacje, kiedy Polak jest czarnym charakterem, trafiają na czołówki, natomiast sytuacje takie jak ta, umykają uwadze dziennikarzy.

(12034)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę