Portal informacyjno-historyczny

fot. screen program TVP

,,Muzułmanie ukradli nam córkę!”. Wstrząsająca historia nastolatki z warszawskiego gimnazjum, która przeszła na islam (foto)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Program ,,Alarm” emitowany na antenie TVP poruszył problem, który był dotąd nieobecny w mediach. – Wstrząsająca historia walki rodziców o córkę. Pod wpływem koleżanek i atmosfery w szkole promującej multikulturalizm przeszła na islam – czytamy w zapowiedzi programu.

14-letnia Maria oświadczyła rodzicom, że chce wyjść za mąż i rodzić dzieci. I tak zaczął się dramat. Wsparcia dziewczynce udzielają nauczyciele placówki znanej z lewicowych poglądów, imam warszawskiego meczetu, pewna fundacja, a nawet polski sąd. Osamotnione ukraińskie małżeństwo wciąż walczą o swoje dziecko

– piszą autorzy.

fot. screen program TVP

Rodzice – znani ukraińscy piosenkarze do Polski przybyli po Majdanie. Ich córka zaczęła naukę w warszawskim gimnazjum. Wtedy zaczęła uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne, gdzie poznała osoby z Ośrodka Kultury Muzułmańskiej. W efekcie przeszła na islam i zerwała kontakt z rodzicami.

matka dziewczynki / fot. screen program TVP

Rodzice powiedzieli stanowcze ,,nie”. Nie zgodzili się na jej kontakty z muzułmanami i chcieli wybić jej z głowy małżeństwo, bo o nim też wspominała. Ostatecznie trafiła do pogotowia opiekuńczego.

fot. screen program TVP
fot. screen program TVP

Program prezentuje także fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Z programu dowiadujemy się o jej niedwuznacznej roli.

Jeżeli mówimy o przemocy w rodzinie Państwa R., to niewątpliwie jej sprawcą jest córka a ofiarami rodzice. To dziewczyna fizycznie zaatakowała swoją matkę i ojca. Rodzice mają pewność – za taką postawą ich dziecka stoi radykalna islamska grupa. Do czasu zetknięcia się z islamistami w Polsce, córka miała normalne relację z rodzicami

– podsumował adwokat Maciej Kryczka z Ordo Iuris.

Portal Wolnosc24.pl podkreśla:

W całej tej historii szokująca jest także postawa lewicowych „wolontariuszy”. Ukraińskie małżeństwo zdradziło, że od czasu, gdy 16-latka trafiła do pogotowia opiekuńczego, stworzone zostały dokumenty, które mają zostać przedstawione w sądzie aby ten zgodził się na wyjazd dziewczyny do Czeczenii.

fot. screen program TVP

Pierwsza rozprawa na ten temat odbędzie się 13 września 2018 r., ale już informują o niej media. Ta sprawa może pokazać na ile w Polsce jest dozwolona islamska indoktrynacja i co w takich przypadkach do powiedzenia mają rodzice. Wiktora i Oksanę R. przed sądem reprezentują mec. Jerzy Kwaśniewski i mec. Maciej Kryczka z Instytutu Ordo Iuris.

Program można obejrzeć na stronie TVP

źródło: Wolnosc24.pl / TVP / Ordo Iuris

(5409)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę