Portal informacyjno-historyczny

Bardzo mocny wpis publicysty po ataku na dziennikarkę. Tymczasem internauta publikuje sensacyjne informacje, kim naprawdę jest ,,obrońca demokracji”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Reporterka programu „W Tyle Wizji” Anna Machińska pojechała pod Sejm przygotować materiał z demonstracji pod parlamentem. Została wulgarnie zwyzywana przez Franciszka Jagielskiego.

Okazał się nim właściciel agencji ochroniarskiej „Farmazon” Franciszek Jagielski, która chroni również czołowe postaci III RP. Wpolityce.pl publikuje zdjęcia, gdzie widzimy go z Lechem Wałęsą, Leszkiem Balcerowiczem, Zbigniewem Hołdysem, Bronisławem i Anną Komorowską, a także prezydent Łodzi i Władysławem Frasyniukiem:

Jagielski przewodzi również Grupie Rekonstrukcji Historycznej Inowłodzkie Bractwo Rycerskie i był kasztelanem Zamku w Inowłodzu. Od Kapituły Rycerstwa Polskiego otrzymaliśmy informację. Oto fragment:

Kancelaria Kapituły Rycerstwa Polskiego oświadcza, że działania i zachowania p. Franciszka Jagielskiego są wyłącznie jego prywatną sprawą i nie mają żadnego związku z działalnością grup odtwórstwa historycznego, zgromadzonych wokół idei Reguły Rycerskiej, jawnie ją naruszając. Ponadto rozpowszechniając informację o piastowaniu obecnie funkcji Kasztelana zamku w Inowłodzu p. Franciszek Jagielski mija się z prawdą.

Rafał Ziemkiewicz ostro komentuje zachowanie mężczyzny:

W tyle wizji obiecałem chamowi z KOD prezerwatywy, żeby się nie rozmnożył. Już mam adres, tylko nie wiem, gdzie kupić takie w rozmiarze XXS?

Tymczasem internet odpowiedział. Jeden z internautów publikuje sensacyjne informacje na temat mężczyzny:

(10969)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Ten bandzior, nie byl tam sam. Nalezy upublicznic tez dane jego towarzyszy. Co jeden to wiekszy cham.
    Z lewej strony, wysoki, chudy to Bartosz Kramek z sorosowskiej Fundacji Otwarty Dialog, ktory oplacal te bande lobuzow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę