W Manchesterze nie mają spokoju z islamem. Najpierw zamach, a teraz… Właściciele psów dostali absurdalne ulotki [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nie umilkły echa zamachu w Manchester Arena, a muzułmanie już przypomnieli o sobie. Tym razem w pokojowy sposób, ale absurdalnym pomysłem.

Właściciele psów w pewnych rejonach Manchesteru otrzymali specjalne ulotki. Przygotowała je organizacja For Public Purity. Nawołuje do ograniczenia ilości psów…

To obszar, gdzie jest spora społeczność. Prosimy o poszanowanie nas i naszych dzieci i ograniczenie ilości psów w przestrzeni publicznej

– czytamy w ulotce.

Muzułmanie chcieliby więc, żeby właściciele psów nie pojawiali się z nimi na ulicach. Skąd wynika taka ,,prośba”? Psy w islamie nie są synonimem niczego dobrego. Nazwanie kogoś psem wśród muzułmanów traktowane jest jako jedna z największych obelg, a ,,aniołowie nie wchodzą do domów, gdzie są te czworonogi”.

Na stronie Planeta Islam czytamy:

Allah nam tego zabronił poprzez swojego Proroka, a Allah wie najlepiej co jest odpowiednie dla Jego stworzeń. Wie co jest najlepsze i dla nas, ludzi i dla psów. […] Islam jest religią czystości, a psy nie należą do czystych zwierząt. Między innymi przynoszą one dużo szkodliwych zarazków i chorób. […] Są to zwierzęta niebezpieczne, i owszem można je oswoić, i mogą być przyjacielem człowieka, […] ale zdarzają się przypadki że pies nie wiadomo z jakiego powodu zagryza człowieka na śmierć, albo co gorzej zagryza małe dziecko”

(13304)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.