Portal informacyjno-historyczny

Macierewicz sugeruje powiązania ,,agenturalne” posłów Kukiz’15. Mocna odpowiedź Kukiza: ,,lobbowanie holenderskich środowisk gejowskich”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ostatnie głosowanie nad pozostaniem Antoniego Macierewicza na czele Ministerstwa Obrony Narodowej wywołało spore emocje. Macierewicz ostro skomentował fakt, że kilku posłów Kukiz’15 chciało jego odwołania. W odpowiedzi na takie głosowanie zarzucił im agenturalność. Odpowiedź Pawła Kukiza była bardzo mocna.

Macierewicz na antenie Telewizji Republika przyznał, że nie jest zaskoczony, że 19 posłów z Kukiz’15 głosowało przeciwko niemu.

Znam różne okoliczności związane z klubem Kukiza i niektórymi osobami z tego klubu i w związku z tym raczej nie tyle dziwiło mnie to, co wzbudziła moje zainteresowanie pewna taktyka podkreślania elementu związanego ze wspólną drogą programową z PIS w wystąpieniach niektórych liderów tej formacji. Było widać po odejściu tych osób, które związane były z formacją niepodległościową, że wewnątrz następuje zorientowanie, iż retoryka to jedno, a rzeczywiste działanie to drugie. Rozumiałem, że ludzie przywiązani do dawnych kadr wojskowych, w pewnym momencie, gdy interesy dawnego aparatu będą naruszone, zmienią swoje stanowisko

– powiedział Macierewicz, atakując posłów ugrupowania Pawła Kukiza.

Po kilku dniach na słowa szefa MON zareagował na Facebooku sam Paweł Kukiz:

Panie Ministrze,
jeśli nadal będzie posługiwał się Pan ogólnikami kierując oskarżenia o „przeszłość agenturalną” niektórych członków Klubu Kukiz’15, to będę uważał za usprawiedliwione moje ewentualne sugestie o np. lobbowanie holenderskich środowisk gejowskich przy zachowaniu stanowiska dla Pana Misiewicza.
Albo podaje Pan konkrety – nazwiska i formę tej „działalności agenturalnej” albo dalej bawimy się w ciuciubabkę

(1995)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę