Przez lata był europejskim guru multi-kulti i najsłynniejszym teologiem muzułmańskim. Teraz na jaw wychodzi jego mroczna tajemnica. Został właśnie aresztowany

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Teolog Tariq Ramadan był nazywany najsłynniejszym obecnie teologiem muzułmańskim w Europie. Przez środowiska lewicowo-liberalne traktowany był niczym guru. Stał w pierwszym szeregu zwolenników ideologii multikulturalizmu. Tym większym szokiem dla opinii publicznej jest jego aresztowanie. teolog jest oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem.

Tariq Ramadan był również gorliwym tropicielem islamofobii w Europie. Tymczasem jak informują media, miał dopuścić się gwałtów i napaści na tle seksualnym. Służby francuskie właśnie dokonały zatrzymania.

Wśród ofiar jest Henda Ayari, była zwolenniczka radykalnego islamu, a obecnie feministyczna aktywistka. To ona jako pierwsza oskarżyła urodzonego w Genewie zwolennika idei euroislamu o gwałt.

„Rzeczpospolita” pisze, że do jednego z gwałtów miało dość w 2009 roku. W trakcie konferencji w Lyonie ściągnął do pokoju hotelowego kobietę, nazwaną przez media „Christelle”, a następnie brutalnie ją pobił i zgwałcił.

Później dołączyły cztery kolejne kobiety, które informują, że będąc uczennicami były przez niego napastowane. Dowodem przeciw Ramadanowi są obsceniczne SMS-y i wiadomości wysyłane przez Skype’a i Facebooka.

Oto jedna z sytuacji. Podczas konferencji poświęconej Prorokowi wysłał sms-a do jednej z fanek o treści:

Chciałbym, abyś leżała na tym stole

Ramadan to wnuk Hasana al-Bany, twórcy zdelegalizowanego Bractwa Muzułmańskiego. Sam wykładał m.in. na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie we Fryburgu i był kreowany jako idealny przykład asymilacji islamu z wartościami europejskimi. Z drugiej strony ,,Rzeczpospolita” przywołuje opinie ekspertów, którzy twierdzą, że teolog to w rzeczywistości ,,wilk w owczej skórze”, powiązany z organizacjami terrorystycznymi.

(3323)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.