Portal informacyjno-historyczny

Kuriozalny spot PO – czegoś takiego nie spodziewałbyś się po Platformie… [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Platforma Obywatelska postanowiła dalej w propagandowy sposób wykorzystywać tzw. lex Szyszko, mimo że PiS już wycofał się ze zmian. W nowym spocie tymczasem ścięcie drzewa stało się odwołaniem do całej historii Polski.

Czego nie ma w spocie PO? Widzimy odwołania do powstań narodowych, Piłsudskiego, II wojny światowej, Solidarności… Zabrakło jedynie Donalda Tuska jako nowego szefa Rady Europejskiej. Jest oczywiście Jan Szyszko, minister środowiska, który dla PO jest symbolem ,,Polski trocinach”.

Drzewa były świadkiem najważniejszych wydarzeń historycznych, dzisiaj z powodu decyzji jednego człowieka są ofiarami niespotykanej wcześniej wycinki. #LexSzyszko pozwoliło na masakrę piłą

– przypomina PO, za rządów której nauczanie historii w szkołach zostało zmarginalizowane.

Warto dodać, że w latach rządów PO wycięto ok. 120 mln drzew…

(1338)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę