Portal informacyjno-historyczny

Partia Razem rozpoczyna promocję islamu w Polsce – w nietypowy sposób. Trudno o bardziej absurdalny tytuł wykładu

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Komunizująca partia Razem, znana ze swoich absurdalnych postulatów ekonomicznych, wywołała lawinę ironicznych komentarzy najnowszą inicjatywą. W Łodzi będzie promować islam. W nietypowy sposób…

Otóż odbędzie się tam wykład pod tytułem… ,,Feminizm w islamie”. Zostanie wygłoszony w katedrze Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki UŁ. Wygłosi go doktorantka Blanka Rogowska, która sama jest muzułmanką. Serwis Ndie.pl przybliża jej poglądy. Jest ona zdania, że:

kobiety wraz z narodzeniem się islamu zyskały swoje prawa oraz stały się „pełnowartościowymi członkiniami społeczeństwa muzułmańskiego”.

Rogowska specjalizuje się także w tematyce tzw. ,,gender studies”.

Jesteśmy niezwykle ciekawi treści wykładu po tym, jak obrady Rady Kobiet w Arabii Saudyjskiej odbyły się z udziałem samych mężczyzn. Czyżby to nowy odłam feminizmu?

Więcej o roli kobiet w Islamie tutaj:

Prof. Chodakiewicz o roli kobiet w krajach arabskich. „Mahomet: mózg kobiety jest niewydolny”

(12640)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. hmmmm moze by tak przejsc sie na ten wyklad z danymi obrazujacymi ilosc ukamienowanych rok rocznie lasek za seks pozamalzenski lub zdjecia gejow i lesbijek powywieszanych jak szmaciane laleczki na rogach budynkow 🙂 pokazac bardzo czeste palenie zywcem jencow obu plci i inne fajne kary cielesne lacznie z ucinaniem glow zarezerwowanym dla innowiercow i ateistow, albo bezposrednio fotki z gwaltow zbiorowych konczoncych sie dopiero po posmiertnym stezeniu miesni ofiary… pokazac zdjecia 9 letnich dziewczynek ustawionych u boku swych starych wujkow a nowych 60 letnich mezow. pokazac fotki z miast gdzie religia pokoju ma najwieksza liczbe wyznawcow i wolnosc z jaka tam mozna manifestowac postulaty feministyczne. nooo i oczywiscie pokazac statystyki mowiace, ze w rodzinach muzulmanskich nie ma przemocy, bo przeciez zatluczenie jednej zony na smierc to tylko wprowadzanie dyscypliny.
    aj duzo mozna byloby pisac, jednak cos mi sie wydaje, ze feministki i tak beda wiedzialy lepiej, wkoncu badania sociologiczne lub dane statystyczne to jakies szowinistyczne wymysly mezczyzn, zeby zniewolic wyzwolony lud kobiet……….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę