Portal informacyjno-historyczny

Szwedzki europarlamentarzysta zszokował swoich kolegów. Wygłosił bardzo niepopularną opinię na temat wyboru Donalda Tuska [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

15 marca w Parlamencie Europejskim podczas debaty głos zabrał Peter Lundgren, reprezentujący Szwedzkich Demokratów. Jego opinia znacznie różni się od tego, co zazwyczaj słyszymy z ust europosłów.

My właśnie widzieliśmy, jak przewodniczący Juncker wygłosił kolejne nieskuteczne przemówienie. Ja mogę powiedzieć o nim, że jest dobrym człowiekiem, ma poczucie humoru, ale chyba nie jest dobrym przywódcą. A nowy przewodniczący Tusk – no cóż. Jego przemówienie było lepsze, ale co to będzie oznaczało? Nawet rząd Polski nie chciał go poprzeć. Jak mamy mu ufać? Sprawuje ten urząd tylko dlatego, że ma plecy”

– powiedział Lundgren.

(10465)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę