Portal informacyjno-historyczny

Kuba Wojewódzki chce odciąć się od wkładania polskiej flagi w kupę. Wyznacza astronomiczną nagrodę. Jednak nawet jego fani nie zareagowali tak, jak oczekiwał [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na swoim profilu Facebook Kuba Wojewódzki zamieścił nietypowe ogłoszenie. Zaczął od sytuacji, mającej rzekomo miejsce, kiedy spotkany kibic Legii przypomniał mu sytuację z jego programu, gdzie doszło do wsadzenia polskiej flagi w kupę. Kuba Wojewódzki postanowił wyznaczyć nagrodę.

Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział – Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze

– napisał Wojewódzki, który nie mógł powstrzymać się od drobnych złośliwości:

Na zawsze to jednak długo pomyślałem, zaskoczony tym, że użył słowa Pan zamiast innych patriotycznych zamienników (Żyd, pedał, ciapaty, ubek, etc)

Wojewódzkiego najwyraźniej boli przyklejona łatka, bo pisze:

Postanowiłem zatem nagrodzić patriotyczną postawę wszystkich tych, którzy widzą rzeczy, których nie ma. Każdy kto wyśle mi prawdziwe, oryginalne i nie spreparowane zdjęcie z mojego programu, na którym osobiście wkładam flagę w kupę otrzyma ode mnie:
Milion złotych w gotówce. Podatek biorę na siebie.
Przez najbliższy rok będę taką osobę woził do pracy, szkoły lub na stadion wybranym przez nią samochodem. Zamelduję ją u siebie w mieszkaniu, umieszczę w testamencie i będę gotował trzy posiłki dziennie. Zapraszam wszystkich!

– kpił.

Wpis spotkał się z szerokim odzewem, nie zawsze takim, jakiego życzyłby sobie samozwańczy ,,Król TVN”. Najpopularniejszy komentarz brzmiał:

Oglądałem ten odcinek i przy pełnym szacunku do Pana osoby i zadeklarowanej sympatii do Pana twórczości do dziś czuję niesmak z faktu, że to się wydarzyło. Zgoda, to nie Pan wkładał flagę w kupę. Jednak fakt, że to Pan jest moderatorem tego programu i ma Pan wpływ na treści jakie zawiera obciąża Pana w dość dużym stopniu. Taka sytuacja w mojej ocenie nie powinna mieć miejsca.

Profil ,,Kamieni Kupa” dodawał:

A wiesz co to podżeganie? A wiesz, że za podżeganie otrzymuje się taką samą karę jak sprawca? A wiesz, że gdyby nie było problemu, to tvn nie płaciłby za to błaznowanie pół miliona złotych kary? Przyczyniłeś się do tego, przygotowałeś rekwizyty i nakłoniłeś do zbydlęcenia na wizji ogólnopolskiej stacji. Temat zamknięty

A tak wyglądała cała sytuacja. Każdy może przekonać się, która strona ma rację:

(8630)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę