Portal informacyjno-historyczny

Kuba Wojewódzki chce odciąć się od wkładania polskiej flagi w kupę. Wyznacza astronomiczną nagrodę. Jednak nawet jego fani nie zareagowali tak, jak oczekiwał [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na swoim profilu Facebook Kuba Wojewódzki zamieścił nietypowe ogłoszenie. Zaczął od sytuacji, mającej rzekomo miejsce, kiedy spotkany kibic Legii przypomniał mu sytuację z jego programu, gdzie doszło do wsadzenia polskiej flagi w kupę. Kuba Wojewódzki postanowił wyznaczyć nagrodę.

Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział – Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze

– napisał Wojewódzki, który nie mógł powstrzymać się od drobnych złośliwości:

Na zawsze to jednak długo pomyślałem, zaskoczony tym, że użył słowa Pan zamiast innych patriotycznych zamienników (Żyd, pedał, ciapaty, ubek, etc)

Wojewódzkiego najwyraźniej boli przyklejona łatka, bo pisze:

Postanowiłem zatem nagrodzić patriotyczną postawę wszystkich tych, którzy widzą rzeczy, których nie ma. Każdy kto wyśle mi prawdziwe, oryginalne i nie spreparowane zdjęcie z mojego programu, na którym osobiście wkładam flagę w kupę otrzyma ode mnie:
Milion złotych w gotówce. Podatek biorę na siebie.
Przez najbliższy rok będę taką osobę woził do pracy, szkoły lub na stadion wybranym przez nią samochodem. Zamelduję ją u siebie w mieszkaniu, umieszczę w testamencie i będę gotował trzy posiłki dziennie. Zapraszam wszystkich!

– kpił.

Wpis spotkał się z szerokim odzewem, nie zawsze takim, jakiego życzyłby sobie samozwańczy ,,Król TVN”. Najpopularniejszy komentarz brzmiał:

Oglądałem ten odcinek i przy pełnym szacunku do Pana osoby i zadeklarowanej sympatii do Pana twórczości do dziś czuję niesmak z faktu, że to się wydarzyło. Zgoda, to nie Pan wkładał flagę w kupę. Jednak fakt, że to Pan jest moderatorem tego programu i ma Pan wpływ na treści jakie zawiera obciąża Pana w dość dużym stopniu. Taka sytuacja w mojej ocenie nie powinna mieć miejsca.

Profil ,,Kamieni Kupa” dodawał:

A wiesz co to podżeganie? A wiesz, że za podżeganie otrzymuje się taką samą karę jak sprawca? A wiesz, że gdyby nie było problemu, to tvn nie płaciłby za to błaznowanie pół miliona złotych kary? Przyczyniłeś się do tego, przygotowałeś rekwizyty i nakłoniłeś do zbydlęcenia na wizji ogólnopolskiej stacji. Temat zamknięty

A tak wyglądała cała sytuacja. Każdy może przekonać się, która strona ma rację:

(8336)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę