Portal informacyjno-historyczny

Ekolodzy w szoku. Gdy próbowali zablokować wycinkę, do akcji wkroczyła Straż Leśna. ,,To jest absolutnie niewiarygodne” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Działacze ,,Obozu dla Puszczy” postanowili zablokować wycinkę drzew. Interweniowała Straż Leśna. Jeden z ekologów został poturbowany i trafił do szpitala.

Tak ekolodzy relacjonowali zdarzenie:

Jedna osoba w szpitalu, jedna przywiązana przez strażników linką do drzewa, kilka godzin ciągania, tarmoszenia i wbiegania pod harwestery. Opłacało się – w efekcie maszyny zakończyły pracę po paru godzinach. Wycinały drzewa w wieku 167 lat w oddz. 338B Nadleśnictwa Białowieża

Organizacja zamieściła także nagranie, na którym widać, jak ekolodzy zostali rozpędzeni, część z nich została zatrzymana. Na nagraniu widzimy, jak jeden mężczyzna został przykuty do drzewa. – To jest absolutnie niewiarygodne – komentowała nagrywająca. Jeden ze strażników miał powiedzieć do zatrzymanych ,,Ma być ból”.

Aktywista, który został poszkodowany, trafił do poznańskiego szpitala, gdzie skierowano go na specjalistyczne badania, w tym tomografię komputerową.

(10960)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Nareszcie właściwa reakcja właściwych służb na działania tych „ekologicznych” oszołomów.

  2. Jeśli głosisz, że „pokojowo” to pokonanie każdej zapory (tu straż leśna) będzie pokojowe. Myślą, że są ponad prawem. Zielono to mają pod sufitem..

  3. Ekoczuby niech sobie protestują. Leśnicy i tak zrobią to co mają do zrobienia i muszą zrobić. Koniec pobłażania tym ekoterrorystom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę