Portal informacyjno-historyczny

Korwin-Mikke o Młynarskiej po jej słowach: Jeśli chcą Państwo zobaczyć durną babę, która NIC nie rozumie, oto ona

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po felietonie Pauliny Młynarskiej dla Onetu Janusz Korwin-Mikke postanowił zareagować. Tym razem uczynił to bez ogródek. – Jeśli chcą Państwo zobaczyć durną babę, która NIC nie rozumie, a za to dużo gada, to p.Paulina Młynarska służy.

Korwin-Mikke jednocześnie odesłał czytelników do felietonu Młynarskiej. Napisała ona m.in.:

Wiem, że to dla Pana straszna wiadomość, ponieważ jest Pan wielbicielem rynku, który przecież zawsze ma rację. Ale tu jest trochę wtopa. Pana ukochany wolny rynek płaci właśnie tym zołzom piekielnym, zdeformowanym, pełnym kompleksów i traum, które mu nie popuszczają i nie dają sobie w kaszę dmuchać […] owszem, statystycznie kobietom płaci nawet do 30 proc. mniej niż mężczyznom na tych samych stanowiskach. Jednak czasem, zwłaszcza kiedy baba jest dożarta i ma przewrócone we łbie, jak chociażby ja sama, płaci im jak facetom albo nawet lepiej! Nie chce, ale płaci właśnie tym najwredniejszym babskim zakapiorom feministycznym!

Odniosła się w ten sposób do słów JKM, który mówił, że kobiety muszą zarabiać mniej, bo są słabsze, mniejsze i mniej inteligentne.

Korwin-Mikke skomentował w lapidarny sposób do powyższych słów:

Jeśli chcą Państwo zobaczyć durną babę, która NIC nie rozumie, a za to dużo gada i usiłuje mnie, zwolennika wolnego rynku i miłośnika śp.Małgorzaty Thatcherowej, poinformować(!!), że kobiety są średnio mniejsze, słabsze i mniej inteligentne, ale niektóre zarabiają bardzo dużo – to p.Paulina Młynarska służy. A swoją drogą: Jej Ojciec, ojciec p.Kazimiery Szczuki i inni to byli moi zwolennicy – a Ich córki…

(3747)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę