Portal informacyjno-historyczny

Korwin-Mikke na wiecu przeciw zatrzymaniu Tommy’ego Robinsona w Londynie. Oto jak policja próbowała utrudnić przyjazd. A na miejscu pojawili się lewicowcy z ,,ciekawymi” hasłami (foto/wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziś pisaliśmy o zatrzymaniu Tommy’ego Robinsona (więcej TUTAJ), którego sprawa wywołała szok nie tylko w Wielkiej Brytanii. Na wiec poparcia na Wyspy poleciał również Janusz Korwin-Mikke, którego wystąpienie skupiło uwagę nie tylko zwolenników, ale również… feministek i lewicowców.

Policja nie wyraziła zgody na używanie nagłośnienia, w związku z tym organizatorzy nie nagrywali wystąpienia, ale do sieci trafiły zdjęcia i wideo rejestrowane przez obecnych.

Obecność Janusza Korwin-Mikkego przyciągnęła także… grupkę lewicowców. Mieli ze sobą kartki, na których czytamy, że ,,wolność jest dla każdego, ale nie dla polskich nacjonalistów”, a także ,,klauny do cyrku, nie do polityki” oraz ,,Tylko głupcy głupiego słuchają”. Na innej wyrażali zdanie, że ,, wolność słowa nie równa się mowie nienawiści”.

Od 8:00 doszło do wymiany zdań z jednym z uczestnikiem protestu:

,,Najwyższy Czas” szczegółowo relacjonował wizytę. Czytamy m.in.:

Mediom zakazano w ogóle mówić o tej sprawie [zatrzymania Robinsona – red.] i nakazano usunięcie wszystkich związanych z tym informacji. […] Londyńska policja jednak czuwa i kontroluje samochody zmierzające w stronę Hyde Parku. JKM musiał przesiąść się do komunikacji miejskiej aby dotrzeć na miejsce.

Tak Korwin-Mikke komentował zatrzymanie Tommy’ego Robinsona:

(2476)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę