Demaskował muzułmański gang. Bezprecedensowe zachowanie brytyjskiego sądu. Ale takiej reakcji się nie spodziewano: spontaniczna akcja Brytyjczyków (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tommy Robinson to znany aktywista, demaskujący muzułmański gang, którego członkom stawia się zarzuty dotyczące wykorzystywania dziewczynek i nastolatek. Robinson relacjonował proces – tymczasem teraz jego samego spotkała kara. Trafi na 13 miesięcy do więzienia.

Brytyjczyk został skazany na 13 miesięcy więzienia… za zakłócanie porządku publicznego. Został aresztowany przed budynkiem sądu w Leeds, gdzie relacjonował proces. Potrzebowano zaledwie doby, aby niepokorny aktywista został skazany i osadzony. Zwolennicy Robinsona twierdzą, że sprawa jest bezprecedensowa: sędzia prosiła media o nieinformowanie o sprawie.

Robinson zostaje zatrzymany:

W budynku sądu, przed którym został zatrzymany, toczył się proces przeciw szesnastu z dwudziestu dziewięciu muzułmanów oskarżonych o gwałty oraz zmuszanie do stosunków płciowych ponad stu dziewczynek, z których większość nie miała nawet jedenastu lat.

Jego zatrzymanie spotkało się z oburzeniem środowisk konserwatywnych i narodowych. Na ulicach pojawiły się tłumy ludzi, którzy postanowili wyrazić swój sprzeciw wobec takich działań sądu.

Robinson był bezkompromisowy w walce z gangiem. Oto jedna z konfrontacji z osobami oskarżonymi o udział w nim:

Nie brakuje głosów, że pobyt w więzieniu to de facto wyrok śmierci dla Robinsona, który regularnie jest zastraszany przez nieprzychylne mu środowiska. Podczas wcześniejszego pobytu w więzieniu został już pobity.

Robinson w bezkompromisowy sposób relacjonował również Marsz Niepodległości:

źródło: Najwyższy Czas / the Independent

(4206)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.