Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Facebook

Kompromitacja transgenderowego kandydata. Chciał być prezydentem Krakowa, teraz tłumaczy wtopę: ,,Nie dostałam 50 mln od ojca”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Vala Tomasz Foltyn to transgenderowy/a kandydat(ka) na prezydenta Krakowa. O jego kandydaturze zrobiło się głośno w mediach, które podbijały bębenek. Jednak pompowany balon pękł z wielkim hukiem. ,,GW” obwieściła, że kandydat(ka) wycofuje się ze startu, bo… nie udało się zebrać odpowiedniej liczby podpisów.

Zabrakło podpisów, by wystawić kandydatów na radnych

– tłumaczy porażkę ,,Wyborcza”, cytując samego Foltyna:

To efekt tego, że byłam niezależną kandydatką, która nie ma za sobą kapitału ani partyjnego, ani przedsiębiorców, ani rodzinnego. Nie dostałam 50 mln od ojca, nie wspiera mnie żadna partia, nie zdążyliśmy zebrać potrzebnych podpisów. Jako osoba z klasy robotniczej mam mniejsze szanse na start w wyborach

– usprawiedliwiał się Foltyn, który jednak plany ma ambitne. Odgraża się, że w grudniu wystartuje w wyborach do do rady dzielnicy Dębniki. A potem w planach ma podbój Parlamentu Europejskiego, a nawet walkę o fotel Prezydenta RP. Musimy zmartwić kandydata i przypomnieć, że tam również będzie musiał zbierać podpisy…

Wcześniej uskarżał(a) się na nietolerancję:

Nie mogę milczeć, gdy ktoś rzuca we mnie butelką na Kazimierzu, gdy dwóch panów demontujących budy po Festiwalu Pierogów na Małym Rynku rzuca moim rowerem. Panowie zatrudnieni przez miasto wyzywają mnie od p*zd i ciot. W takim mieście chcemy żyć?

– czytamy w wywiadzie.

źródło: Gazeta Wyborcza / Na Temat

(6942)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Proszę wybaczyć,ale do kurwy nędzy!Przestańcie pisać o jakimś człowieku,który jest transgenderowy,transpłciowy.Chociaż wy nie dorabiajcie ideologii do czegoś co jest po prostu chorobą.Facet ma zaburzenia swojej seksualności i jest po prostu chory.Gość ma zryte pod beretem i potrzebuje pomocy specjalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę