Portal informacyjno-historyczny

Kierowcy sami muszą radzić sobie z imigrantami. Ze strony policji mogą liczyć jedynie na… mandat [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kierowcy samochodów ciężarowych właściwie od początku kryzysu migracyjnego skarżą się na to, że nikt nie chce im pomóc. Sami muszą walczyć z imigrantami, którzy próbują nielegalnie przedostać się do innego kraju.

Uchodźcy wszelkimi sposobami próbują przedostać się do celu swojej podróży. Często wykorzystują do przemieszczania się ciężarówki, będąc pasażerami „na gapę”. Kierowcy próbują walczyć z niechcianymi współtowarzyszami podróży, ale często bywają bezradni. Migranci wykorzystują każdą okazję, by wedrzeć się do pojazdu, a policja nie bardzo chce pomóc kierowcom.

Tak dzieje się od początku kryzysu migracyjnego, a kierowcy wielokrotnie o tym informowali. Nie doczekali się jednak wielkiej pomocy, a co gorsza wciąż grożą im mandaty za przewóz „żywego ładunku”. Kary są wysokie, a kierowcy zostawieni sami sobie, bo nie mogą nawet na chwilę stracić czujności.

(971)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę