Portal informacyjno-historyczny

Tyle stracili Polacy za rządów PO-PSL! Poseł ujawnił kwotę. „Żadna afera nie została jeszcze rozliczona”

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rządy koalicji Platforma Obywatelska – Polskie Stronnictwo Ludowe przyniosły Polsce ogromne straty. Poseł Andrzej Maciejewski z Kukiz’15 ujawnił kwotę. Nie ukrywa, że jest trochę rozczarowany rządem Prawa i Sprawiedliwości, który jeszcze nie rozliczył tych, którzy okradli Polaków.

Za rządów PO-PSL Polacy stracili 340 mld złotych. Do dziś żadna z afer: „budowa autostrad”, VAT, „Frankowa”… nie są rozliczone przez PiS

– napisał Maciejewski na jednym z portali społecznościowych.

Poseł Kukiz’15 dziwi się, że partia rządząca odpuściła rozliczanie aferzystów. Zdaniem Maciejewskiego PiS powinien zająć się wyjaśnieniem kilku poważnych spraw, przez które Polsce uciekły miliardy złotych.

Funkcjonariusze CBŚ i CBA jednak działają, prowadząc swoje śledztwa, i być może już niedługo ręka sprawiedliwości dosięgnie tych, którzy przedłożyli swoje korzyści nad interes Polski.

(2660)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę