Portal informacyjno-historyczny

„Jest scenariusz mojego pogrzebu”. Historyk zdradza, co go spotkało po demaskatorskiej publikacji

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prof. Sławomir Cenckiewicz zdradził, że w ostatnim okresie otrzymywał liczne pogróżki. Powód? Ujawnienie komunistycznej przeszłości Ewy Gawor, obecnie ważnej urzędniczki w warszawskim ratuszu.

Potwierdzam: mam w ostatnich 2 tygodniach nasilenie pogróżek, również takich w których pada mój adres zamieszkania, jest też scenariusz mojego pogrzebu. Normalny człowiek musi się wystraszyć więc się obawiam, ale z drogi nie zejdę – będą kolejne teksty o Gawor i jej współpracownikach

– napisał na Twitterze. W ten sposób odniósł się do tweeta dziennikarza Rafała Dudkiewicza, który pisał:

Dzisiaj otrzymałem informację, żebym przekazał [email protected] żeby uważał na siebie, ze względu na ujawnienie sprawy Pani Ewy Gawor.
Zdumiewające.

Za sprawą publikacji prof. Cenckiewicza poznaliśmy mroczną przeszłość urzędniki zatrudnionej w ratuszu Hanny Gronkiewicz-Waltz, która m.in. w kuriozalny sposób tłumaczyła rozwiązanie marszu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego (,,Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” zostało uznane za podżeganie do nienawiści – sic!!!). Historyk pisał m.in., że Gawor to absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego, była też zatrudniona w Departamencie PESEL MSW.. Była podporucznikiem MO.

źródło: Do Rzeczy / TVP Info

(4755)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach dzięki sztuce MATACZENIA za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę