„Jest scenariusz mojego pogrzebu”. Historyk zdradza, co go spotkało po demaskatorskiej publikacji

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prof. Sławomir Cenckiewicz zdradził, że w ostatnim okresie otrzymywał liczne pogróżki. Powód? Ujawnienie komunistycznej przeszłości Ewy Gawor, obecnie ważnej urzędniczki w warszawskim ratuszu.

Potwierdzam: mam w ostatnich 2 tygodniach nasilenie pogróżek, również takich w których pada mój adres zamieszkania, jest też scenariusz mojego pogrzebu. Normalny człowiek musi się wystraszyć więc się obawiam, ale z drogi nie zejdę – będą kolejne teksty o Gawor i jej współpracownikach

– napisał na Twitterze. W ten sposób odniósł się do tweeta dziennikarza Rafała Dudkiewicza, który pisał:

Dzisiaj otrzymałem informację, żebym przekazał .@Cenckiewicz żeby uważał na siebie, ze względu na ujawnienie sprawy Pani Ewy Gawor.
Zdumiewające.

Za sprawą publikacji prof. Cenckiewicza poznaliśmy mroczną przeszłość urzędniki zatrudnionej w ratuszu Hanny Gronkiewicz-Waltz, która m.in. w kuriozalny sposób tłumaczyła rozwiązanie marszu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego (,,Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” zostało uznane za podżeganie do nienawiści – sic!!!). Historyk pisał m.in., że Gawor to absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego, była też zatrudniona w Departamencie PESEL MSW.. Była podporucznikiem MO.

źródło: Do Rzeczy / TVP Info

(4808)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach dzięki sztuce MATACZENIA za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.