Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube / Twitter

Dziennikarza z TVN zamurowało: oto co usłyszał od ważnego przedstawiciela NATO, pytanego o protestujących w Sejmie. Bezcenna reakcja na prośby dziennikarki ,,GW”, aby odwiedził protest (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego NATO Paolo Alli, wspólnie z szefem polskiej delegacji do ZP NATO Markiem Opiołą brał udział w briefingu prasowym. Nie mogło zabraknąć pytań o protest w Sejmie. Jednak Włoch nie dał się wciągnąć w dyskusje o wewnętrznych sprawach naszego kraju.

Oto jak wyglądała sytuacja, kiedy został zapytany przez Macieja Knapika. Alli odpowiedział, ze w każdym kraju są takie sytuacje, takie protesty są również we Włoszech ale to wewnętrzna sprawa każdego państwa.

Z kolei do protestujących próbowała go wyciągnąć dziennikarka ,,GW” Justyna Dobrosz-Oracz, ale bez spodziewanych efektów. Włoch odpowiedział:

Nie planuję takiej wizyty. Uważam, że nie wolno mi się mieszać w jakikolwiek sposób w wewnętrzny temat Polski

Wcześniej o reakcję przedstawicieli NATO martwiła się Monika Olejnik. Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk odpowiedział:

Prosiłbym Panią redaktor o odpowiedź: czy w innym parlamencie w Europie, czy w Kongresie w USA taki protest byłby możliwy?

– pytał, dodając, że we Francji próbujący protestować w parlamencie szybko zostaliby wyniesieni z gmachu.

(10942)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę