Czy doszło do złamania prawa? Prowokacja Obywateli RP: ,,Polacy bez inspiracji nazistów, w sposób spontaniczny…” (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nowa ustawa o IPN weszła w życie, tymczasem Obywatele RP postanowili sprawdzić, jak ona działa. Przed Prokuraturą Okręgową w Warszawie wygłosili prowokacyjne oświadczenie, a następnie złożyli zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa na samych siebie.

Uważam, że istniały powiaty, miasta, miasteczka i wsie, w których Polacy, przedstawiciele narodu polskiego, z inspiracji nazistów bądź bez inspiracji nazistów, w sposób spontaniczny lub zorganizowany uczestniczyli w pogromach dokonywanych na ich współobywatelach, na ich żydowskich sąsiadach

– tak brzmi odczytane oświadczenie. Tymczasem jak przyznaje Ewa Kasprzyk z Obywateli RP było to jedynie ,,przetestowanie znowelizowanej ustawy o IPN, która w naszym przekonaniu chroni kłamstwo i nie pozwala na dochodzenie do prawdy o polskiej historii”. Oczywiście pojawił się żelazny argument o Jedwabnem, który pokazuje, że ekshumacje są niezbędne. Czy dążący do ,,dochodzenie do prawdy o polskiej historii” Obywatele RP też są ,,za”?

(1400)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. to nie jest zadna prowokacja, tylko skoordynowany belkot zydowskiego klamstwa, ktory chce to przedtawic tak, ze Polacy jednak sa winni , bo sami przyznaja sie do ,,mordow,,, wiedzac, ze beda ukarani. Pozyteczni idioci wykonuja nastepne zlecenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.