fot. Twitter/Katarzyna Lubnauer

Burza po spotkaniu Lubnauer w Parlamencie Europejskim i jej słowach na temat Polski. Miażdżąca odpowiedź: ,,A ty, żałosna Lubnauer żebrałaś dziś…”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Katarzyna Lubnauer spotkała się z przedstawicielami frakcji liberałów (ALDE) w Parlamencie Europejskim – Guy’em Verhofstadtem i Hansem van Baalenem. Dziennikarzom mówiła, że liczy, iż Nowoczesna znajdzie się w przyszłym Parlamencie Europejskim.

Lubnauer podkreśliła, że to jest cel partii: grupa posłów w Europarlamencie, a jednocześnie we frakcji liberałów. Z Verhofstadtem i van Baalenem rozmawiała o ,,powiązaniu rzyszłego budżetu unijnego z kwestią praworządności”. Jak przyznaje sama Lubnauer, mówiła o tym, jak rozwiązać ten problem i żeby to rozwiązanie nie było bolesne dla Polaków.

Co to oznacza? Zdaniem samej Lubnauer, chodzi o to, żeby żaden z Polaków nie poczuł we własnej kieszeni, że dostaliśmy mniej środków. Mimo że Nowoczesnej w Parlamencie Europejskim nie ma, to jej szefowa w ostatnim głosowaniu nad ostatnią rezolucją poparcia dla działania KE wobec Polski w kontekście praworządności byłaby ,,za”:

Rezolucja mówiła prawdę, że w Polsce są problemy z praworządnością

– skwitowała.

Niezwykle ostro oceniła spotkanie Krystyna Pawłowicz:

Kobiety Wyklęte oddawały życie za suwerenną Polskę. A ty, żałosna Lubnauer żebrałaś dziś u Verhofstadta o „powiązanie budżetu UE z kwestią praworządności w Polsce”

– napisała na Twitterze.

Niedawno Lubnauer zadebiutowała jako bloggerka ,,Times Of Israel”, gdzie dzieliła się swoimi odkryciami na temat stosunków polsko-żydowskich.

Przez wiele stuleci Żydzi znajdowali pokój na polskiej ziemi. Później, podczas hitlerowskiej burzy, doświadczyli tu także bólu i śmierci, ginąc w hitlerowskich obozach koncentracyjnych lub jako ofiary Polaków, którzy ujawnili ich kryjówki hitlerowcom

– napisała w debiutanckim wpisie (więcej na PrawdaObiektywna.pl)

(8569)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Wyczuła duża kasę i że nie musi tam nic robić,no „pardą”,nadawać na obecny rząd.Podłe babsztyle a tak ograniczone w mysleniu że wielu internautów się zastanawiało kto je wybierał?Czym ich tak ujęły?

  2. za dobrych czasów takie lub-nauer-ki ( nie mylic z q-rwami ) golono na łyso. dzisiaj chyba musi robic ł(l)askę brukselskim mośkom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.