Deklaracja Włodzimierza Cimoszewicza obok Jaruzelskiego i Schetyny. Zaskakujące podobieństwo… (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Włodzimierz Cimoszewicz swoją karierę polityczną zaczynał w Związku Młodzieży Socjalistycznej, później o poprawę ludu pracującego miast i wsi walczył od 1971 do 1990 roku w PZPR, a po tym jak w niebyt odeszła partia-matka, w SLD. Teraz wzmocnił szeregi Koalicji Europejskiej. Ta nietypowa kariera polityczna sprowokowała internautów do szukania analogii.

Okazuje się, że były premier Polski bardzo podobnie wypowiadał się, stojąc obok Grzegorza Schetyny, jak i… Wojciecha Jaruzelskiego. W końcu jedność jest najważniejsza…

Zobacz wideo:

Porozumienie ponad podziałami zostało zawiązane, a postawa koalicjantów dla obserwatorów z boku może być zabawna. Tak skomentowano wypowiedź Bogdana Borusewicza, który na łamach ,,GW” mówił o ks. Jankowskim jako agencie bezpieki:

Cimoszewicz jest typowany do wejścia z list Koalicji Europejskiej do Europarlamentu, choć czy potencjalnych wyborców nie odstraszy jego pasja do polowania?

(2362)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. PSL, dawny komunistyczny ZSL (po zmianie nazwy), to tzw. „prostytutka polityczna” – daje każdemu, kto jest przy korycie lub ma szansę wygrać wybory. Dziwię się rolnikom, że na tych pachołków komuny jeszcze głosują – WSTYD !!!!!!!!!

  2. W ogóle bym nie stawiała takiego pytania. Wiadomo, że zagłosują, bo tam konsekwencji w myśleniu i działaniu nie było, nie ma i nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.