Portal informacyjno-historyczny

fot. Twitter

Członkowie KOD-u próbowali zakłócić przemówienie prezydenta Dudy w USA. Spotkała ich nieprzyjemna niespodzianka ze strony amerykańskich służb (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prezydent Andrzej Duda obecnie przebywa w USA, gdzie spotyka się m.in. z Polonią. Jednak nie wszyscy polonusi darzą szacunkiem obecną głowę państwa polskiego. Na jednym ze spotkań lokalni działacze KOD-u podczas przemówienia prezydenta skandowali ,,konstytucja”. Nie spodobało się to pilnującym porządku amerykańskim stróżom prawa.

Na nagraniach, które trafiły do internetu, widać, z jakim niezadowoleniem spotkała się niezapowiedziana demonstracja KOD-u. Następnie jej członkowie są proszeni o opuszczenie miejsca, co też posłusznie czynią. Spotyka się to z aprobatą większości zgromadzonych.

Tymczasem prezydent Duda na spotkaniu w Chicago dziękował Polonii za to, że ,,przechowali i zachowuje Polskę w swoich sercach”. Apelował też, aby ,,zawsze byli razem i w Stanach Zjednoczonych wspierali Polskę po to, by amerykańscy politycy czuli, że Polonia ma wielką siłę także polityczną”.

Wasi pradziadkowie, dziadkowie, ojcowie, tak jak wy sami, wyjeżdżali z Polski za chlebem, ale nigdy nie zapomnieli o ojczyźnie – wskazał Duda. – Nie tylko pomagaliście swoim rodzinom i rodakom materialnie, ale kiedy trzeba było, walczyliście również za Ojczyznę

– mówił Prezydent.

(19420)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę