Portal informacyjno-historyczny

,,Biełyje Rozy”, czyli tak się bawią Obywatele ,,RP”. Świetne zestawienie [WIDEO]

w Humor

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,Biełyje rozy” to prawdziwy hit założonego w Związku Sowieckim boysbandu Łaskowyj Maj. Białe róże znów stały się popularne za sprawą Obywateli… Co prawda przedstawiają się jako Obywatele RP, ale ich zachowanie nie ma nic wspólnego z naszym kręgiem kulturowym.

Tomasz Samołyk zebrał wszystkie ekscesy Obywateli ,,RP”, którzy pod przykrywką pokojowych zamiarów (ostentacyjne wymachiwanie różami), dopuszczają się rzeczy, które bardziej kojarzą się z ponurymi czasami komuny, kiedy liczni prowokatorzy czy też ,,zdrowy aktyw robotniczy” wybijali z głowy protesty różnym wichrzycielom. Jakże dobrze się to komponuje z nieśmiertelnym hitem Biełyje Rozy. Wskazane spożywanie Moskowskoje Igristoje podczas oglądania

Warto dodać, że zespół Łaskowyj Maj rozpadł się po tym, jak odkryto, że potrafił koncertować jednocześnie w kilku miastach Rosji. Po prostu tworzono jego kopie, które wysyłano w różne części kraju. Kopie oryginalnego zespołu składały się z muzyków podobnych do oryginalnych wykonawców pod względem fizycznym i obdarzonych podobnymi głosami. Wywołało to w Rosji skandal, który doprowadził do zakończenia działalności grupy.

Obywatele ,,RP” to taka bardziej radykalna kopia KOD-u. Gdy obserwujemy poczynania Obywateli, z coraz większą nostalgią wspominamy Mateusza Kijowskiego i jego pocieszną ,,walkę o demokrację”…

(2615)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Humor

Idź na górę