Doktorant z Tunezji obala wszystkie dotychczasowe ustalenia nauki. ,,Ziemia jest płaska, a gwiazdy służą kamienowaniu diabłów”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Lata obserwacji i badań można wyrzucić do kosza? Teorie i badania Kopernika, Keplera, Newtona, Einsteina czy Hubbla są nieprawdziwe, a ludzie od dawien dawna żyją w kłamstwie. Doktorant z Tunezji dowodzi, że Ziemia jest płaska. I ma poparcie.

Wystarczy rzut oka na zdjęcie naszej planety z kosmosu i widać, jaki kształt ma Ziemia. Nie brakuje jednak takich, których to nie przekonuje. Kimś takim jest student z Tunezji. W swojej pracy doktorskiej dowodzi, że trzecia planeta od słońca jest płaska, nieruchoma, stanowi centrum wszechświata i liczy sobie tylko około 13,5 tys. lat.

Trzecia od słońca? To też nie jest pewne, bo według doktoranta z Tunezji planet jest jedenaście. Co więcej samo słońce jest dużo mniejsze, niż powszechnie się sądzi – ma nie 1,4 mln km średnicy, a tylko 1,135 km. Naukowiec z Bliskiego Wschodu odrzuca jednocześnie teorie oraz odkrycia Newtona, Einsteina, Kopernika, Keplera i Hubbla, podważa aktywność atmosferyczną i geologiczną, większość założeń klimatologii.

W swojej pracy doktorant używa takich sformułowań jak „Wykorzystywanie argumentów fizycznych i religijnych”, „Udowodnienie skali powodzi za czasów Noego”, „Proponuję nowe podejście kinematyczne, które jest zgodne z wersetami Koranu”, „Role gwiazdy to: być ozdobą nieba, kamienowanie diabłów, kierowanie istotami w ciemności ziemi”, czy „Model geocentryczny jest zgodny z wersetami Koranu i oświadczeniami naszego Proroka”. W tej sytuacji przestaje dziwić, że odrzucił wielowiekowe zdobycze nauki na temat naszego układu planetarnego.

Praca, nad którą doktorant spędził już 5 lat, została przedstawiona dwóm recenzentom. I została zatwierdzona. Niedługo Tunezyjczyk ma jej bronić.

źródło: Gulfnews

(8855)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.