Portal informacyjno-historyczny

Bardzo groźnie wyglądający incydent przed Grobem Nieznanego Żołnierza, kiedy koń wystraszył się [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przed Grobem Nieznanego Żołnierza doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Koń ze Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego wystraszył się sygnałów dźwiękowych przejeżdżających aut i zrzucił jeźdźca.

Do zdarzenia doszło podczas wizyty prezydenta Azerbejdżanu w Polsce. Po oficjalnym powitaniu przez 3 Kompanię Reprezentacyjną WP pod dowództwem kpt. Adama Korolczuka z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy, z Pałacu Prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu prezydent Azerbejdżanu udał się na Plac Marszałka J. Piłsudskiego w asyście Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego. Oddał tu hołd bezimiennym polskim bohaterom, których prochy złożone zostały w Grobie Nieznanego Żołnierza. W uroczystości złożenia wieńca na płycie Grobu prezydentowi towarzyszył Dowódca Garnizonu Warszawa gen. bryg. Robert Głąb.

Cała relacja:

(3290)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę