screen z ESPN

Amerykańska stacja szydzi z polskiego godła. W pewnym momencie dziennikarz zaczyna wydawać dziwne odgłosy (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Amerykańska stacja ESPN opublikowała nagranie z analizą grupy H zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej. Kiedy na ekranie pojawiło się polskie godło, dziennikarz w żenujący sposób wyśmiewał je, naśladując głos orła.

Na początku nic nie wskazywało, że dojdzie do kontrowersji. Mówiono, że kadra Adama Nawałki zrobiła duży postęp, awansując w rankingu FIFA.

Christmas cracker hat / fot. youtube

Jednak chwilę później, gdy na ekranie pojawia się polskie godło, dziennikarze zaczynają wyśmiewać je. Nie podoba im się korona, którą nazywają ,,Christmas cracker hat” (papierowa korona zakładana podczas świąt). Tandetny gadżet i godło narodowe? Później jest jeszcze gorzej. Dziennikarze śmieją się, że polski orzeł ma smutną minę, próbując naśladować jego głos.

W przypadku innych reprezentacji, mimo satyrycznej konwencji programu, zabrakło takich żartów. Dopiero w kontekście Senegalu na cenzurowanym znalazło się logo federacji, ale w przeciwieństwie do Polski nie śmiano się z godła narodowego.

Nagranie można zobaczyć na stronie ESPN

(10982)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. głupie amerykanskie durnie- nicnie wiedza bo na dupach wusa siedza, ograniczone lokalne cwoki, tam takich bez liku, bylem to wiem ze mnostwo baranow tam wszedzie – i to taki przypadek

  2. … to moze sie posmiejmy z tych ich pozal sie boze gwiazd i gwiazdeczek, lansuje sie to bez umiaru a warte tylce co wydmuszka, to kraj lansu i pomieszania rzeczy super z gooownem, dla kazdego cos znajdziesz, a ta stacja to taka cwokowa stacyjka z baranowa

  3. … a jakie tepe mordy na tych zdjeciach, to nasz Kiepski przy nich jak prefesor, dajcei spokoj z tymi baranami …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.