fot. screen Twitter

,,Pani reprezentuje interes francuski i niemiecki”. Ostre słowa posła pod adresem Julii Pitery. Bezcenna reakcja europosłanki (wideo)

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W programie „Dobry wieczór Polsko” gośćmi byli m.in. Paweł Grabowski z Kukiz’15 oraz Julia Pitera z Platformy Obywatelskiej. Rozmawiano o przepisach Unii Europejskiej uderzających w polskich przedsiębiorców.

PE zatwierdził w Strasburgu niekorzystne dla polskich przedsiębiorców zmiany dotyczące delegowania pracowników do innych państw UE. ,,Za” była również część europosłów PO, w tym Pitera. Co prawda ci tłumaczyli, że to wynik pozostał, ale nie wszyscy wierzyli w taką wymówkę.

Grabowski tłumaczył m.in. prosty mechanizm, w którym wysokość wynagrodzenia pracownika jest uzależniona od wpływów pracodawcy. A ten przy obecnych przepisach musi głęboko sięgnąć do kieszeni, co przełoży się na pensje.

– Pani reprezentuje interes francuski i niemiecki

– powiedział poseł, ku zdumieniu obecnych w studiu. Wyjaśniał, że chodzi o oczyszczenie rynku z polskich firm, które stanowią groźną konkurencję. Posłanka z uwagą wsłuchiwała się w wypowiedź oponenta, jakby poważne oskarżenia nie zrobiły na niej wrażenia…

(4665)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.